اخبار و مقالات نگارستان

افتتاحیه نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

video_2019-07-10_12-14-47
[blockquote text=”آیین گشایش نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی اصفهان در نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور دکتر کورش محمدی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اصفهان و فعالان و کارآفرینان صنعت چاپ و بسته بندی برگزار شد.” show_quote_icon=”no” text_color=”#4d4d4d” width=”95″ line_height=”32″ border_color=”#ededed”]

دکتر کورش محمدی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اصفهان در افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از اتحادیه ها بخصوص اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران و عرض خیر مقدم به هیات تجاری چاپ و بسته بندی کشور دوست و همسایه عراق، با تاکید بر توسعه صادرات و نقش کلیدی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران گفت: با توجه به تمام کاستی ها، باید از تلاشگران عرصه صادرات و تشکل مربوطه تشکر ‌کرد؛ بسیار خوشحال هستیم پس از چند سال تعطیلی با همیاری تشکلها این نمایشگاه با رونق بالایی درحال برگزاری است. مهندس یارمحمدی مدیر عامل نمایشگاه های اصفهان نیز در این مراسم حضور داشت.
وی در ارتباط با یازدهمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان گفت: این نمایشگاه محصول جسارت و همکاری است. باید در کنار یکدیگر تلاش کنیم صادرات و شرایط آن بیش از پیش برای صنایع چاپ و بسته بندی مهیا گردد. پس از‌مراسم افتتاحیه مسئولین بهمراه هیات عراقی از نمایشگاه بازدید کردند.