بسته بندی صنعتی

امروزه بسته بندی فقط یک کارتن تاشو برای محافظت از محصول نیست، بسته بندی نشان دهنده هویت، محصول و برند شماست. بسته بندی باید بتواند بر عواطف مشتری تاثیر گذاشته، مشتری را هیجان زده کرده و  راغب به خرید نماید. در نظر گرفتن موارد زیر به شما کمک میکند تا بتوانید بسته بندی مناسب با صنعت خود را انتخاب کنید:

 

بسته بندی صنعتی
بسته بندی در صنعت

[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”right” icon_size=”fa-lg” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h2″ separator=”no” image=”508″ title=”موارد مهم درطراحی و تولید بسته بندی صنعتی” title_color=”#262262″]

محصول خود و ویژگی های آن را بشناسید.
محصول شما تا چه حد به نور، رطوبت، گرما و سایر عوامل محیطی حساس است. آیا ملزم به استاندارهای خاص بسته بندی هستید؟

 

بودجه تعیین کنید
یک بسته بندی مناسب و کارآمد حدود ۹۰ درصد به بیشتر دیده شدن محصول شما کمک میکند. با وجود اینکه بسته بندی معمولا کمتر از۱۰ درصد از قیمت تمام شده یک محصول را شامل میشود اما در محاسبه بهای تمام شده از آن غافل نشوید.

 

نیازهای مصرف کننده نهایی را در نظر بگیرید.
آیا مصرف کننده پس از استفاده جعبه را نگه میدارد یا دور می اندازد؟
آیا جعبه یک ماده غذایی نیاز به گرم کردن دارد؟ ایا نوشته ها و توضیحات روی یک جعبه دارویی پاسخگوی نیازهای مشتری است؟

 

به روز باشد
تکنولوژی های جدید را به طور مرتب از تولید کنندگان بسته بندی درخواست کنید. از طرح ها و بسته بندی های جدید در پینترست الهام بگیرید. استفاده از افکتهای های هیبرید،چاپ متلایز،روکش های خاص و … همه به منحصر به فرد بودن و تمایز برند شما کمک میکند.

 

مشورت کنید 
برای کاهش ضایعات مقوا و کاهش قیمت قبل از اینکه طراحی و تولید محصول جدیدی را شروع کنید با شرکت های تولید کننده بسته بندی مشورت کنید. در نظر گرفتن ابعاد و چیدمان بهینه در طراحی تا ۶۰ درصد از هزینه های بسته بندی شما را کاهش می دهد.
.