تجهیزات

 

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان

 

Negarestan printing & packaging complex

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با به کارگیری تجهیزات پیشرفته در صنعت چاپ افست شامل پلیت ستر هایدلبرگ در بخش لیتوگرافی، ماشین های چاپ افست هایبرید ۴.۵ ورق در بخش چاپ، ماشین دایکات بوبست سوییسی، ماشین های لب چسب یاگنبرگ و اینترنشنال در بخش جعبه چسبانی ، ماشین پنجره چسبانی (ویندوپچ) ، یووی و سلفون قادر است چرخه کاملی از خدمات مورد نیاز مشتریان در حوزه بسته بندی را ارایه نماید.

ماشین چاپ ۵ رنگ ۴/۵ ورق هیبرید هایدلبرگ

ماشین هایدلبرگ Speedmaster CD 102 یک ماشین چاپ یک رو برای تولید تنوع گسترده‌ای از محصولات تجاری، بسته‌بندی و چاپ لیبل است. نسل نوین این ماشین با تکنولوژی نوآورانه و بدیع سری XL 106 تجهیز شده است.تناسبی جذاب میان عملکرد در این ماشین تنها مزیت قابل توجه آن نیست. قدرت و کارآیی ماشین هایدلبرگ CD 102 به وضوح در تولید بسته‌بندی‌های ویژه، برای مثال تا هفت رنگ چاپی و کاربری‌های یووی و انواع ورنی قابل توجه است.یک ساعت از زمان شستشو در روز به لطف سریع‌ترین سیستم‌های شستشوی جهان، ذخیره می‌شود. برنامه‌های شستشوی موازی هوشمند، دو دقیقه از هر چرخه شستشو در مقایسه با استاندارد صنعتی کاهش می‌یابد.صرفه‌جویی در هر تغییر مرکب و واحد چاپ – به جای پنج و یا حتی ده دقیقه تمیز‌‌کاری، به لطف طلق محافظ هر مرکبدان تنها در یک یا دو دقیقه تمیز می‌شود.

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/jKL5C” video_image=”867″]

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/NxIdu” video_image=”872″]

ماشین پلیت‌ستر ۴/۵ ورق هایدلبرگ مدل سوپراستر

در قسمت پیش از چاپ مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان ماشین پلیت‌ستر سوپراستر هایدلبرگ قادر است با نهایت دقت و سرعت پلیت را در ابعاد ۴٫۵ورق چاپ نماید.

آنلاین بودن این ماشین با ماشین چاپ ازجمله قابلیت‌هایی است که آن را منحصربه‌فرد کرده است.باوجوداین ویژگی درنهایت سرعت، دقت و کیفیت اطلاعات چاپی با استفاده از نرم‌افزارهای تحت شبکه آنلاین ایجادشده برای ماشین چاپ ارسال و تنظیمات به‌صورت اتوماتیک بر روی ماشین چاپ تنظیم خواهد شد.استفاده از انواع ترام گذاری با توجه به نوع متریال، جهت دستیابی به بهترین خروجی و تنظیمات مستقیم رنگ از روی فایل و تنظیمات خودکار شیرهای مرکب از طریق CIP3 ازجمله امکانات نرم‌افزاری این واحد می‌باشد.

ماشین دایکات ۴/۵ ورق بابس سوئیس

در قسمت پس از چاپ مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان ماشین تمام اتوماتیک دایکات bobst sp 102-E ساخت کشور سوئیس در ابعاد ۴.۵ورق با قابلیت پوشال‌کنی می‌تواند با سرعت بالا انواع کاغذ، مقوا، لیبل و آی‌ام‌ال را دایکات و پوشال‌کنی نماید.
قابلیت پوشال‌کنی هم‌زمان می‌تواند در سرعت و کیفیت بهتر شیت‌های دایکات شده بسیار مثمر ثمر باشد.
خط تا، پرفراژ، برش، خطوط بریل، برجسته‌سازی و … که همه به صورت واحد و همزمان در ماشین دایکات بابس انجام می‌گیرد.

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/IwdB7″ video_image=”865″]

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/NxIdu” video_image=”1379″]

ماشین یووی سیلک

در قسمت پس از چاپ مجتمع  چاپ و بسته بندی نگارستان ماشین یووی سیلک ۴.۵ ورق، با تکنولوژی کشور آلمان قادر است به بهترین کیفیت عملیات چاپ ورنی و یووی موضعی را انجام دهد. انواع ورنی یووی موضعی مانند یووی موضعی برجسته، یووی موضعی اکریلی، یووی موضعی شنی و …  را با بهترین کیفیت از جمله خدمات این غول آلمانی است. به طور کلی ورنی یووی موضعی از جمله خدمات پس از چاپ است که در جعبه ها باعث ایجاد اصالت در بسته بندی میشود و برای جعبه جلوه های بصری ایجاد می‌کند.

ماشین جعبه چسبانی دمیراژ

این ماشین جعبه چسبانی ساخت کشور ترکیه است و با قابلیت چسب به صورت خطی ساده، لاک باتم، چهار نقطه، شش نقطه با سرعت بالا قابلیت تولید جعبه های لوکس را داراست. ماشین جعبه چسبانی دمیراژ با انعطاف بالای دهانه ماشین، قابلیت تولید جعبه های کوچک مثل جعبه های دارویی، آرایشی بهداشتی و جعبه های بزرگ مورد استفاده در صنایع مختلف را داراست.

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/IwdB7″ video_image=”1383″]

[qode_video_box video_link=”https://www.aparat.com/v/NxIdu” video_image=”1384″]

ماشین سلفون‌کش حرارتی

سلفون ها به دو صورت چسبی (واتر بیس) و حرارتی بر روی کاغذ و مقوا لمینت می شوند. انواع سلفون شامل سلفون مات، سلفون براق، سلفون مخملی، سلفون صدفی و … می باشد. سلفون ها علاوه بر زیبایی به استحکام جعبه و بسته بندی بسیار کمک می کنند. سلفون حرارتی به لحاظ قیمتی کمی گران تر از سلفون های چسبی هستند و به نسبت از کیفیت بهتری برخوردار می باشند. برای استفاده از یووی موضعی (سیلک) پس از عملیات سلفون کشی باید از سلفون های مات استفاده کرد.