اخبار و مقالات نگارستان

عضویت نگارستان در انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان

عضویت دانش بنیان
[blockquote text=”مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان به عضویت انجمن شرکت های دانش‌بنیان استان اصفهان پیوست.” show_quote_icon=”no” text_color=”#4d4d4d” width=”95″ line_height=”32″ border_color=”#ededed”]

مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان به عضویت انجمن شرکت های دانش‌بنیان استان اصفهان پیوست.
این مجتمع با تکیه‌بر فناوری‌های چاپ و بسته‌بندی مدرن، به عنوان  ارائه دهنده خدمات و محصولات‌نوین و مبتنی‌بر دانش‌روز، درحوزه چاپ و بسته‌بندی به عنوان شرکت دانش‌بنیان در این حوزه معرفی گردید.
طی جلسه ای که با حضور جناب آقای معین الدینی مدیر اجرایی انجمن شرکت های دانش‌بنیان استان‌اصفهان با سرکار خانم اسحاقیان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان  و جناب آقای مهندس صالح پور معاونت بازرگانی و فروش این مجموعه برگزار شد، ایشان به تشریح اهداف و فعالیت های انجمن شرکت های دانش‌بنیان استان‌اصفهان پرداختند. در پایان این جلسه گواهی نامه عضویت و پرچم مربوط به شرکت های دانش بنیان به این مجموعه اهدا گردید.
انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان‌اقتصادی‌ حوزه‌فناوری، براساس قوانین جمهوری‌اسلامی‌ایران در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده‌است.