در هفته اول شهریور:

مراسم بزرگداشت روز صنعت چاپ

همزمان با روز ملی صنعت چاپ از پیشکسوتان، کارآفرین و نوآور برتر و صادرکننده برتر محصولات چاپی تجلیل می‌شود.

محسن شمس، دبیر کمیته اجرایی نوزدهمین جشنواره صنعت چاپ در گفت‌وگو با ایبنا، عنوان کرد: قرار است در مراسم بزرگداشت روز صنعت چاپ از پنج یا شش نفر از پیشکسوتان صنعت چاپ همچنین یک نفر به عنوان کارآفرین و نوآور برتر و یک نفر به عنوان صادرکننده محصولات چاپی برتر تجلیل شود.

وی افزود: در این زمینه همچنین پیش‌بینی شده است که از یک مدیرکل برتر استانی که بیشترین همکاری با حوزه چاپ را داشته است و یک کارشناس حوزه چاپ استانی نیز تجلیل به عمل آید.

شمس همچنین درباره تشکیل‌ کمیته‌های مختلف برای جشنواره صنعت چاپ، توضیح داد: کمیته‌ها شامل یک شورای برنامه‌ریزی، کمیته اجرایی کمیته انتخاب پیشکسوتان برتر، کمیته انتخاب نوآور برتر، کمیته مالی و کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی است.

وی تاکید کرد: پس از واسپاری بخش صنعتی چاپ به وزارت صنعت، معدن و تجارت تصمیم گرفته شد که آیین‌نامه اجرایی جشنواره چاپ تغییر کند و آیین‌نامه ویرایش شود و در گام نخست قرار است نسبت به اجرای مسابقات جشنواره صنعت چاپ در سال جاری تصمیم‌گیری شود.

شمس با اشاره به زمان برگزاری جشنواره صنعت چاپ، توضیح داد: روز بزرگذاشت صنعت چاپ ۱۱ شهریور است اما به دلیل مصادف شدن این تاریخ با ماه محرم این مراسم را در هفته اول شهریور ماه برگزار خواهیم کرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم