درباره ما

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان

Negarestan printing & packaging complex

با توجه به اهمیت صنعت چاپ افست و بسته بندی به عنوان صنعت مادر به عنوان یکی از حلقه های اصلی زنجیره تامین کنندگان صنایع مختلفی چون محصولات صنعتی ، لوازم خانگی قطعات یدکی ، دارویی ، غذایی ، بهداشتی و آرایشی ، کیف و کفش ، پوشاک و … واحد صنعتی چاپ و بسته بندی خود را راه اندازی نموده تا قدم موثری در راستای رفع نیازهای صنایع مختلف و قطع وابستگی به واردات برداشته باشد .

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با به کارگیری تجهیزات پیشرفته در صنعت چاپ افست شامل پلیت ستر هایدلبرگ در بخش لیتوگرافی، ماشین های چاپ افست هایبرید 5/4 ورق در بخش چاپ ، ماشین دایکات بوبست ماشین لب چسب اینترنشنال در بخش جعبه چسبانی ، ماشین پنجره چسبانی (ویندوپچ) ، یووی و سلفون، قادر است چرخه کاملی از خدمات مورد نیاز مشتریان در حوزه بسته بندی را ارایه نماید.

تیم فروش پس از اخذ سفارش در گام اول سفارش را به واحد طراحی ارجاع می دهند. واحد طراحی مطابق نیاز و سلیقه مشتری تمام همت و تخصص خود را بکار می گیرد و با کیفیت ترین طرح را آماده و تحویل لیتوگرافی می دهد . در گام دوم لیتوگرافی که مجهز به پلیت سوپراستر، یکی از ممتازترین دستگاههای پلیت می باشد زینک را تهیه وتحویل واحدتولید می دهد . درگام سوم زینک بر روی ماشین چاپ افست هایبرید که در نوع خود بی نظیراست نصب شده و بادقت فراوان چاپ انجام می گردد . در گام چهارم بنا به درخواست مشتری و نوع کار عملیات پس از چاپ شامل طلاکوب ، یووی و سلفون بر روی آن انجام می شود . در گام پنجم عملیات دایکات و برش توسط دستگاه بوبست انجام می گردد. در گام ششم محصول تولید پوشالگیری می شود . درگام هفتم در صورت نیاز توسط دستگاه پنجره چسبان، پنجره روی محصول انجام می شود .در گام هشتم توسط ماشین جعبه چسبانی خط تا و چسب جعبه انجام می گردد . در گام نهم که یکی از مهم ترین و حساس ترین رسالت چاپخانه است محصول توسط تیم فنی چاپخانه، کنترل کیفی شده و مجوز بسته بندی صادر می گردد . در گام دهم محصول بسته بندی و تحویل واحد انبار می گردد و بعد از اطلاع و هماهنگی با مشتری ، محصول ارسال می گردد .

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص در حوزه های طراحی تولید ، برنامه ریزی ، فنی مهندسی ، بازرگانی ، تحقیق و توسعه ، کنترل کیفی و … ضمن ارتقای کمی و کیفی در صنعت چاپ کشور توانایی انجام کلیه سفارشات عمومی و خاص مشتریان را دارا می باشد .

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان

افتخار دارد علی رغم مشکلات اقتصادی و موانع تولید توانسته است علاوه بر کار آفرینی بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارایه و رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید .

افتخارات

داستان نگارستان