[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”right” icon_size=”fa-lg” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h2″ separator=”no” image=”508″ title=”بسته بندی مواد غذایی” title_color=”#262262″]

بیسکوییت، چای و دمنوش،‌ پود‌ر کیک، آجیل و خشکبار، ‌زعفران، شیرینی و شکلات، محصولات لبنی، فرآورده های گوشتی و محصولات غذایی دیگر نیازمند بسته بندی هایی هستند که در بازار رقابتی امروز آنها را از میان رقبا متمایز و برجسته نماید. این تمایز زمانی محقق می گردد که ایده و فکر بتواند تکنولوژي روز را به خدمت گیرد. این تمایز در بسته بندی یکی از بزرگترین مزیت های رقابتی در حوزه بسته بندی مواد غذایی خواهد بود.

ما در مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان فکر و فناوری را در کنار هم جمع کرده ایم تا با استفاده از روش ها و تکنیک های متفاوت در بسته بندی مشتریان خود و ایجاد تمایز برای آنها مزیت رقابتی ایجاد نماییم.

بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی مواد غذایی
[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”right” icon_size=”fa-lg” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h2″ separator=”no” image=”508″ title=”تکنیک های چاپ” title_color=”#262262″]

  • استفاده از رنگ های اسپات پنتون و متالیک
  • تولید رنگ های خاص
  • ایجاد افکت های هایبرید

 

جذابیت های بصری خصوصا در سگمنت مواد غذایی در راستای تحریک ذائقه مشتریان بسیار حائز اهمیت است. چاپ شارپ و شفاف در اثر تکنیک های خاص چاپی ایجاد می شود و یکی از عوامل مهم در جذابیت بصری در راستای جذب ذائقه مشتری می باشد.